Nukkuhallitsija
- No wave Mymmeli
- sarasvuolainen domina
- Posts: 119018
- Joined: 19 Apr 2019, 23:11
- Location: Tanssimassa
- Hepparainen
- Hippan heppan
- Posts: 90338
- Joined: 22 Mar 2015, 18:27
- Location: Heppala
Re: Nukkuhallitsija
Tämmönen hallitsija vaan nukkuu ja puhuu unissaan kaikkea sekavaa ja sängyn vieressä istuu joka yö kirjuri, joka merkitsee ruutuvihkoon hallitsijan horinat, joiden perusteella tehdään sitten päätöksiä. Esimerkiksi kerran, kun nukkuhallitsija näki unta kurkkuvoileipien valmistamisesta ja sanoi unissaan: "Ensin leikataan päät irti", niin seuraavana päivänä oli kaikki senaattorit dekapitoitu.
Spoiler:
Spoiler:
- Masturbaani
- Matti Partanen

- Posts: 43337
- Joined: 24 May 2013, 17:42
- Location: Home Hill Street, Aboa
- Contact:
Re: Nukkuhallitsija

Olen ruokkinut heidän psykoottisia harhojaan pyhällä anarkialla... taistelemme sen puolesta, että tämä läpimätä kaupunki, jota mikään ei voi enää parantaa, sekoaa täysin ja löytää vihdoin hullun rakkauden!
- No wave Mymmeli
- sarasvuolainen domina
- Posts: 119018
- Joined: 19 Apr 2019, 23:11
- Location: Tanssimassa
Re: Nukkuhallitsija
Heppanen wrote: ↑03 Jul 2024, 17:32Tämmönen hallitsija vaan nukkuu ja puhuu unissaan kaikkea sekavaa ja sängyn vieressä istuu joka yö kirjuri, joka merkitsee ruutuvihkoon hallitsijan horinat, joiden perusteella tehdään sitten päätöksiä. Esimerkiksi kerran, kun nukkuhallitsija näki unta kurkkuvoileipien valmistamisesta ja sanoi unissaan: "Ensin leikataan päät irti", niin seuraavana päivänä oli kaikki senaattorit dekapitoitu.
