Silkkiä ja luoteja
Posted: 09 Feb 2012, 03:25
Pölkky ja pökkelö. Ihanan pikkutuhmaa meisninkiä sunnuntain myöhäisillassa.
Neuvostoliitossa ei ollut tätäkään ongelmaa
https://www.punkinfinland.net/forum/
https://www.punkinfinland.net/forum/viewtopic.php?f=3&t=63671
Jep, Neonpinkkejä puvuntakkeja ja rusketusta!typpö wrote:sunnuntaisin poliisiasemakin näyttää ilotalolta. sinisiä valoja ja pornotunnelma!
pöpöttääbitch wrote:Jep, Neonpinkkejä puvuntakkeja ja rusketusta!typpö wrote:sunnuntaisin poliisiasemakin näyttää ilotalolta. sinisiä valoja ja pornotunnelma!
et sekota Kummelia tähän kun on pää muutenkin jäässä.TURSAS wrote:Sunnuntai-iltana Lihaksia ja luoteja ja heti perään Playboy late night!![]()
...vai muistanko nyt ihan väärin?!
Oho!typpö wrote:et sekota Kummelia tähän kun on pää muutenkin jäässä.TURSAS wrote:Sunnuntai-iltana Lihaksia ja luoteja ja heti perään Playboy late night!![]()
...vai muistanko nyt ihan väärin?!
Jep, Silkkiä ja luoteja toimi esileikkinä.typpö wrote:^mutta siis aiheesta niin muistaakseni tuli tumputeltua late nightille joo
Juuri näin se oli!Sorbul wrote:Jep, Silkkiä ja luoteja toimi esileikkinä.typpö wrote:^mutta siis aiheesta niin muistaakseni tuli tumputeltua late nightille joo
Hahaha, hyvin saksalaishenkinen nimi!Joshua French wrote:Tätä paskempi sunnuntai-illan sarja oli ainoastaan saksalainen Jolly Joker.